پمپ روغن

 

 marine fuel oil pumpپمپ روغن سوخت دریایی را می توان همچنین سوخت پمپ خدمات نفت نامیده می شود، سوخت عرضه نفت سوخت پمپ بوستر پمپ روغن یا سوخت پمپ گردش روغن. این می تواند در گریز از مرکز، چرخ دنده، سه پیچ و انواع دیگر است. مهم نیست که ویسکوزیته نفت در بالا و یا پایین است، SILIPUMP تامین پمپ روغن سوخت دریایی صحیح را برای تمام نرم افزار در صنعت دریایی و دریایی.
همانطور که از نام آن پیداست، یک پمپ روغن سوخت های دریایی طراحی شده است برای پمپ سوخت. این می تواند دیزل، نفت، نفت سوخت یا نفت سفید، از یک جا به جای دیگر، و یا این است که از یک درام یا یک مخزن ذخیره سازی. در نتیجه، دریایی وسیعی پمپ روغن سوخت ما را پوشش می دهد طیف گسترده ای از انواع پمپ های مختلف، آن شامل پمپ های گریز نفت، پیچ پمپ روغن، پمپ بشکه، پمپ روغن دنده، با نرخ جریان های مختلف، فشار و ویژگی های. و این موتور پمپ می توانید در انواع ضد انفجار باشد.
موتورهای دیزلی و بویلرها نیاز به سوخت. سوخت می توان به نفت دریایی دیزل (پمپ MDO)، نفت گاز دریایی (پمپ MGO) و یا نفت سنگین (پمپ HFO)؛ و یا گاهی اوقات برخی از IFO در مقابل HFO وجود دارد. (این پمپ روغن سوخت می تواند پمپ MDO، پمپ MGO، پمپ HFO نامیده می شود). اما بیشتر و بیشتر مناطق در دریا به عنوان به سوزاندن سوخت حاوی گوگرد محدود شده است. پمپ روغن سوخت دریایی برای پمپ یا سوخت تقویت کننده از یک مخزن به دیگری استفاده می شود. سوخت پمپ های انتقال نفت دریایی برای عرضه سوخت به مصرف کنندگان سوخت استفاده می شود.
نوع سوخت دریایی پمپ عرضه نفت محبوب ترین دریایی پمپ روغن دنده است. این می تواند در خارجی پمپ روغن دنده، پمپ روغن دنده داخلی و دایره قوس پمپ روغن دنده باشد. پمپ روغن دنده دریایی است اندازه جمع و جور، کم هزینه و عملکرد قابل اعتماد. این به ویژه برای انتقال نفت سوخت مناسب است. برای ویسکوزیته بالا، یک ژاکت گرم با آب داغ، بخار در دسترس است.
SILIPUMP شهرت سوخت های دریایی منبع پمپ روغن و تولید کننده در چین است. در بر داشت زیر پیشنهاد لینک پمپ را کلیک کنید برای پیدا کردن یک مدل مناسب: پمپ روغن سوخت دریایی.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail