پمپ خن

marine bilge pumpپمپ خن دریایی نقش بسیار حیاتی در بهره برداری از عروق ایفا می کند. مارینرز تمیز و یا تعمیر در داخل اتاق موتور. و برخی از آب یا سایر مایعات به چاه خن را اجرا خواهد کرد. این چاه خن پس از آن باید با استفاده از یک پمپ خن دریایی خالی می شود. همانطور که آب ممکن است نفت باشد، به آن نیاز دارد قبل از پمپاژ دریا تمیز شود.
به خوبی خن است که معمولا در بدنه یک کشتی واقع شده است. و آن را جمع آوری آب اضافی که نتواند به تخلیه کردن طرف عرشه. یک پمپ آب خن دریایی استفاده می شود برای مطمئن شوید که این چاه خن به طور منظم خالی می شود. و آن را تضمین می کند که ثبات رگ است به خطر بیافتد. آب خن ممکن است آلاینده مانند روغن، مواد شیمیایی، ذرات و مواد دیگر باشد. این از دیگر قسمتهای کشتی منتقل شده است. و در نتیجه پمپ آب خن دریایی باید قادر به مقابله با یک درجه خاصی از ذرات باشد. پمپ خن دریایی به شده توسط هر یک سوئیچ شناور یا دستی عمل استفاده می شود.
در هیئت مدیره یک کشتی یا کشتی، پمپ خن است که در مورد هر دو هدف روزانه و اضطراری استفاده می شود. SILIPUMP می توانید هر دو نوع را فراهم کند. آنها به طور خاص برای کاربردهای دریایی طراحی شده است. و آنها را صاحب به عنوان یک قطعه قابل اعتماد و قابل اعتماد از تجهیزات برای مدت زمان طولانی خدمت می کنند. برای استفاده روزانه، یک پمپ خن کوچک کار را اداره کند. این پمپ خن معمولا چیدن برگ رسیده تنباکو هستند. با یک دستگاه خود بتونه کاری ساخته شده است، بدون نیاز به هر دستگاه چیدن برگ رسیده تنباکو اضافی وجود دارد. فقط مطمئن شوید که قاب پمپ با آب قبل از پمپ راه اندازی پر شده است. با این حال، هنگامی که شرایط اضطراری بوجود می آیند، ممکن است لازم باشد به استفاده از یک پمپ خن اضطراری. معمولا این پمپ خن دریایی یک پمپ گریز از مرکز بزرگ دریایی عمودی است. در چنین مواردی، یکی از SW پمپ های خنک کننده، پمپ بالاست، پمپ آتش نشانی و یا یک پمپ خدمات عمومی را می توان مورد استفاده قرار گیرد و به این ترتیب در خدمت یک هدف دوگانه است. یک پمپ چیدن برگ رسیده تنباکو اجکتور می تواند یک دستگاه اختیاری برای چنین نوع از پمپ های دریایی.
SILIPUMP شهرت دریایی منبع پمپ خن و تولید کننده در چین است. در بر داشت زیر پیشنهاد لینک پمپ را کلیک کنید برای پیدا کردن یک مدل مناسب: پمپ خن دریایی.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail