پمپ بالاست

 

 ballast pumpSILIPUMP می توانید پمپ بالاست دوام و قابل اعتماد را فراهم کند. در هر دو برنز است و بازیگران مواد آهن است. بالاست پمپ نیز بالاست پمپ مخزن و یا پمپ آب بالاست نامیده می شود. این پمپ برای انتقال و یا تخلیه آب توازن است. پمپ بالاست معمولا در اتاق پمپ در هیئت مدیره کشتی ها و یا عروق. همراه با مخزن، لوله، شیرآلات، و آن را ترکیب سیستم بالاست است.
پمپ کف کش برای بهره برداری از اکثر کشتی های بسیار مهم هستند. آنها آب تحویل در داخل و خارج از مخازن آب بالاست. هنگامی که آن را تخلیه، بارگیری و تر و تمیز از کشتی. بالاست به طور کلی آب دریا. این است که به مخازن شناخته شده به عنوان مخازن بالاست پمپ می شود. این تانک ها توسط پمپ بالاست به منظور اضافه کردن وزن به کشتی پر شده است. هنگامی که محموله مرخص شده است، آن است که به منظور بهبود ثبات شناور استفاده می شود.
مخازن بالاست کاهش مرکز ثقل در رگ. این است که به فعال کردن صنایع دستی ثبات داشته باشد. این پمپ بالاست طراحی شده اند به نحو احسن انتقال مقادیر زیادی از آب دریا. آن استفاده می شود به پمپ به دریایی مخازن عروق بالاست و یا آن را خالی در صورت لزوم. پمپ بالاست کشتی است معمولا ترین پمپ گریز از مرکز. زیرا آنها می توانند به این نیازها به طور موثر برآورده سازد. پمپ های این بالاست اغلب نیاز به NPSHR پایین و جریان بالا. فشار را می توان افزایش یافته است؛ اگر یک سیستم تصفیه آب بالاست نصب شده است. پمپ مخزن بالاست همچنین می توانید برای برنامه های کاربردی زیر دریایی یا سکوهای دریایی استفاده می شود. در این وضعیت مخزن بالاست به عنوان مخزن تر و تمیز شناخته شده است. و این پمپ بالاست که به نام پیرایش پمپ یا پمپ.
SILIPUMP کننده پمپ شهرت بالاست و تولید کننده در چین است. از لینک پمپ آب بالاست پیشنهاد زیر را کلیک کنید برای پیدا کردن یک مدل مناسب است.پمپ بالاست

 

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail