پمپ آتش

 marine fire pumpپمپ آتش دریایی، گاهی اوقات به عنوان دریایی پمپ فیفی و یا دریایی پمپ آتش نشانی به نام. معمولا آن را یک نوع پمپ آب گریز از مرکز است. این است که می توان با یک موتور و یا موتور دیزل ژنراتور. می توان آن را به عنوان پمپ آتش دریایی اضطراری به نام. SILIPUMP می توانید با کیفیت دریایی پمپ آتش نشانی در هر دو موتور الکتریکی و دیزل ارائه دهد.
پمپ آتش دریایی است که به ندرت استفاده می شود. اما آنها بر روی موقعیت های اضطراری متکی بود. بسیار مهم است که یک پمپ آتش دریایی قابل اعتماد و با دوام در محل است. پمپ گریز از مرکز دریایی هستند انتخاب محبوب برای برنامه های کاربردی آتش نشانی. از آنجا که آنها دارای قابلیت های جریان بالا و توانایی رسیدگی به آب و همچنین فوم. بدترین چیزی که می تواند به کشتی، کشتی و یا پلت فرم های دریایی اتفاق می افتد در آتش است. در این رویداد، بسیار مهم است که آب کافی در فشار کافی در دسترس است. برای این منظور چند پمپ های آتش نشانی دریایی مبارزه مورد نیاز است.
برخی از موتور های الکتریکی دریایی پمپ آتش سوزی و یا دریایی پمپ فیفی در هیئت مدیره وجود دارد. این فقط شبیه به پمپ بالاست، پمپ خنک کننده آب، پمپ خن و پمپ فوم دریایی است. چیدن برگ رسیده تنباکو برای پمپ آتش دریایی است که معمولا لازم است. موتور دیزل پمپ اضطراری دریایی روش نهایی است. هنگامی که یک کشتی یا کشتی در آتش است و منبع اصلی برق موثر است. موتور دیزل پمپ اصلی آتش دریایی است که معمولا در یک طبقه طبقه بالا از کشتی ثابت، با ظرفیت بزرگ است. همچنین یک پمپ کوچک اضطراری دریایی، که می تواند با دست حرکت وجود دارد. آن را به نام پمپ آتش اضطراری قابل حمل و یا پمپ نجات. این می تواند توسط باتری و یا با دست آغاز شده است. پمپ فیفی دریایی را می توان همچنین به عنوان پمپ فوم دریایی استفاده می شود.
SILIPUMP شهرت دریایی منبع پمپ آتش و تولید کننده در چین است. در بر داشت زیر پیشنهاد لینک پمپ را کلیک کنید برای پیدا کردن یک مدل مناسب: پمپ آتش دریایی

 

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail