پمپ های دریایی

marine pump

SILIPUMP کننده پمپ های دریایی و تولید کننده پمپ های دریایی از چین است. ما حرفه ای طیف گسترده ای از گزینه پمپ های دریایی و تولید کننده. در سال 1999 تاسیس شد، SILIPUMP ارائه کرده است بسیاری از پمپ های دریایی به مشتریان در دریایی و صنایع دریایی در بازار جهانی است.
ما تامین کننده پمپ های دریایی در یک مرحله. و ما می توانیم تقریبا تمام انواع پمپ های دریایی مورد استفاده در (برجس) هیئت مدیره، قایق یدک کش، ظروف، حامل، کشتی (پمپ کشتی)، عروق (رگ پمپ)، ساختار فراساحلی ثابت، حفاری جک آپ چندمنظوره و در این عرضه است.
این پمپ های دریایی می توان به عنوان پمپ کشتی یا پمپ کشتی نامیده می شود. آنها برای پمپ بالاست، پمپ خنک کننده دریایی، پمپ خن دریایی، پمپ آتش نشانی دریایی، دریایی پمپ سوخت نفت، پمپ روغن های دریایی لیز کننده استفاده می شود و به همین ترتیب در دریایی ما پمپ های وسیعی، و همچنین می توان آن را برای خنک کردن استفاده می شود، گردش، بالاست، خدمات عمومی (G / S)، آتش نشانی، آب خوراک بویلر، آب کندانس، (آشامیدنی) آب شیرین، آب بهداشتی، خن و لجن. و همچنین پمپ های دریایی می توان به عنوان سوخت و انتقال روغن و عرضه، و F.S. سرویس پمپ های باری، سلب باری، واحد مخزن هیدروفون، واحد درمان و فاضلاب، روغن جدا کننده آب، زباله سوز، ژنراتور آب شیرین، و غیره.
دریایی عرضه SILIPUMP پمپ های تحت بازرسی دقیق و کنترل کیفیت. سیستم مدیریت کیفیت مطابق با CCS (چین طبقه بندی انجمن) و قواعد ISO و ABS، BV، DNV، LR، KR، NK، رینا و دیگر جامعه طبقه بندی کشتی نیز می باشد در دسترس هستند.
در حال حاضر پمپ های دریایی ما این است که بیشتر و بیشتر توسط پمپ عملکرد عالی، عمل ساده، و قابلیت اطمینان کامل شناخته شده است. ما می توانیم مشتریان با مقدار قابل اعتماد، قیمت مناسب، تحویل وقت شناس، و خدمات کامل. بنابراین ما امیدواریم که ما می توانیم با شرکت محترم شما در آینده همکاری کنند. ما می خواهیم به قابل اعتماد منبع پمپ های دریایی خود را از چین است.
چشم انداز ما این است که به یک قابل اعتماد دریایی تامین کننده پمپ و تولید کنندگان در طیف گسترده ای از چین است. ما در حال حاضر به دنبال به جلو به همکاری بیشتری با مشتریان خارج از کشور بر اساس منافع متقابل. و پس از آن ما می توانیم دست درخشان آینده در دست ایجاد کنید! دانلود این شرکت معرفی مختصری در PDF.
ما را دنبال کنید و یا با ما پیوند به رسانه های اجتماعی ما برای اطلاعات بیشتر:
+ Google، روی منبع پمپ های دریایی.پمپ های دریایی
لینک، کلیک کنید منبع پمپ های دریایی.پمپ های دریایی
فیس بوک، کلیک کنید منبع پمپ های دریایی.