پمپ روغن

marine lub oil pump, marine oil pumpپمپ روغن دریایی روغن همچنین می توانید دریایی پمپ روغن کاری، دریایی و روان کننده پمپ روغن، دریایی پمپ روغن، و یا پمپ روان کننده های دریایی نامیده می شود. برای نرم افزار، می توان آن را روغن پمپ عرضه نفت، پمپ انتقال، پمپ گردش خون، بوستر پمپ، پمپ خدمات و غیره. پمپ روغن های دریایی می تواند در گریز از مرکز، چرخ دنده، سه پیچ و انواع دیگر است. مهم نیست که ویسکوزیته نفت در بالا و یا پایین است، SILIPUMP تامین دریایی درست روان کننده پمپ روغن برای همه نرم افزار در دریایی و صنایع دریایی.
روغن های دریایی و یا روان کننده نیاز به کار گرفته می شود و در هیئت مدیره کشتی یا کشتی را تغییر داد. و آن را از یک مخزن به مصرف کنندگان مختلف منتقل شده است. پمپ روغن های دریایی می کشد مراقبت از این عملیات. روغن در یک طیف گسترده ای از صنایع استفاده می شود. این است که برای نگه داشتن با ماشین آلات از جمله موتورهای استفاده کنید، و به طور مداوم روغن کاری و برای اطمینان از خنک کننده کلیه قطعات کار می کند. پمپ روغن دریایی می تواند مورد استفاده برای انتقال روان کننده به و از مخازن ذخیره سازی، بشکه یا IBCs. این اغلب پمپ دنده روغن های دریایی، پیچ پمپ روغن های دریایی و پمپ بشکه رسید. پمپ روغن دریایی روغن از سوی دیگر استفاده می شود به گردش گریس اطراف یک سیستم برای اطمینان از ماشین آلات یا تجهیزات در دست روغنکاری باقی مانده است.
نوع دریایی پمپ روغن محبوب ترین پمپ روغن دنده دریایی است. این می تواند در خارجی پمپ روغن دنده، پمپ روغن دنده داخلی و دایره قوس پمپ روغن دنده باشد. دنده دریایی پمپ روغن است اندازه جمع و جور، کم هزینه و عملکرد قابل اعتماد. این به ویژه برای انتقال گریس یا عرضه مناسب است.
برای ظرفیت بزرگ، پمپ روغن سه پیچ نیز به طور گسترده در هیئت مدیره با استفاده از یک کشتی است. این امر به ویژه برای گردش خون از روغن کاری و خنک کننده روغن موتور اصلی استفاده می شود. از آنجا که این درخواست پمپ روغن ظرفیت بزرگ است. موتور اصلی نیاز به یک جریان پیوسته از روغن به روان همه قطعات داخل موتور، و برای خنک به سمت پایین تر از پیستون. بدون این پمپ ها، موتور اصلی نمی تواند کار کند. برای ظرفیت حتی بزرگتر، از یک زیردریایی طولانی شفت پمپ گریز از مرکز ویژه نفت در دسترس است.
SILIPUMP شهرت روغن های دریایی منبع پمپ روغن و تولید کننده در چین است. در بر داشت زیر پیشنهاد روان کننده های دریایی لینک پمپ را کلیک کنید برای پیدا کردن یک مدل مناسب: پمپ روغن های دریایی.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail